AINA missioon

AINA harmooniat loomas

AINA köökides tahame luua harmooniat kõiges, mida teeme. Usume, et igaüks leiab kergesti oma stiili ja eelarvega sobiva kodumööbli kööki, vannituppa ja teistesse ruumidesse oma kodus.

AINA´s on individuaalsus esikohal

Tunneme, et igal meie kliendil on oma eelistused ja individuaalsed nõudmised, mis lähtuvad tema kodust. Usume, et meie eritellimusel valmistatud tooted ja meie enam kui 8000 tooniga värvikaart tagavad harmoonia, mida saab nautida iga päev.

AINA kvaliteedi väärtustaja

Usume profesionaalsesse ja kvaliteetsesse töösse, mis maailma muutudes räägib enda kasuks ja silma paistab. Meie tootmine on energia- ja kulusäästlik, mis hoiab hinnad madalal ja vähendab süsiniku jalajälge.

AINA kvaliteetne teenindus

Võitleme tavaliselt renoveerimisega kaasneva stressi, ebameeldivuste, lahkhelide ja pika ootusaja vastu. Soovime oma klientidele pakkuda ainult seda, mis on oma soovi järgi, funktsionaalne ja lihtne.

AINA´s kõigile sobiv eelarve

Teame, et hea planeerimise juures saab kvaliteeti pakkuda mõistliku hinnaga. Investeerime pidevalt tootmise arendamisse, et hinnad jääksid konkurentsivõimeliseks. Toodame kõike tellimuse järgi, et ei peaks maksma asjatult suuri ladustamistasusid.

Search