Köögimööbel

Köök, millest saad nautida iga päev

Individuaalne, vastupidav ja funktsionaalne AINA köögimööbel loob kodu südame. AINA- köögikollektsioonist leiad imeliselt säravat Skandinaavia disaini ja moodsaid uudsused, traditsioonilist ja maalähedast romantilist stiili, aga ka ajatut klassikat. AINA köögimööbel disainitakse vastavalt klientide individuaalsete soovidele ja vajadustele ning valmistatakse eritellimusel meie Lapinlahti tehases Soomes.

Köögimööbli värvivalik on lai: enamik mööbliuksi on saadaval 8000 erinevas toonis ja mitme erineva disainiga. Lisaks saab mööbliuste läikeastet valida kolme erineva variandi vahel: matt, poolläikiv ja läikiv.

Skandinaavne köök AINA

Soome AINA köögimööbel ja -materjalid on kvaliteetsed ja alati mõistliku hinnaga. Köögimööblis kasutame ainult kvaliteetseid ja vastupidavaid mehhanisme. Valides hoolikalt valmistatud köögimööbli, võite olla kindel, et köök kestab aastakümneid. AINA köögimööblile, toodetele ja paigaldusele kehtib ka korralik garantii! Värvitud uksed on disainitud koostöös Sherwin & Williamsiga, kes tarnib värve näiteks auto-, lennundus- ja kosmosetööstustele. Kõik köögikollektsioonid on saadaval enam kui 60 erineva mööbliuksega. Oleme investeerinud köögimööbli kõrgesse kvaliteeti ja soovime oma klientidele alati pakkuda ainult parimat.

Broneeri tasuta planeerimisaeg

Astu samm oma unistuste köögi poole ja broneeri tasuta planeerimisaeg. Meie disainer esitleb vastavalt teie soovile köögi vaatlusfotod ja koostab pakkumise. Lisaks saab näha illustreerivaid 3D pilte planeeritavast köögist ja köögimööblist. Meie planeerimisaeg ei seo teid millegagi.

Kollektsiooniga saab tutvuda ka lähimas AINA kaupluses. Kauplustes teenindame kokkuleppel. Samuti saame kokku leppida kohtumise teie kodus või pidada koosoleku virtuaalselt.