Säilitussüsteemid

Lükandustega kapid ja hoiusüsteemid

Koos kliendiga planeerime ruumidesse sobivad lahendused. Lükandustega riidekappe saab varustada erinevate riiulite ja mehhanismidega nagu korvid, püksihoidja või vajadusel lükandustega riidekapist välja keeratav peegel. Lükanduksega kapid on ideaalsed lahendused, eriti väikestes ruumides ja kohtades, kus hingedega uksed ei avane. Lükandukse kappide uste ja karkassi värvivalik on lai ja annab võimaluse kokku panna kapi just Sinu vajaduste järgi. Näiteks meie kollektsiooni Magia lükandukse kapil on elegantsed ja valgust peegeldavad lükanduksed. Kappi saab valida ka läikiva klaaspinna või peegli, muutes ruumi veelgi laiemaks.

Lükanduksed saadaval tuhandetes värvitoonides klaas- ja peegelpindade või kaunite mustritega. 100% Soomes toodetud AINA materjalid ja mehhanismid on kvaliteetsed, kuid hind siiski mõistlik.AINA toodetel ja paigaldusel on ka igakülgne garantii.

Tutvu meie alloleva kollektsiooniga ja broneeri tasuta planeerimisaeg koju või meie lähimasse kauplusesse – teeme tasuta plaani, et Sinu remont saaks edasi minna! Planeerime koju koos teiega toimivad hoiusüsteemid või lükandustega kapid.

Search