Vannitoa ja wc mööbel

Vannitoa ja wc mööbel

AINA vastupidav, kvaliteetne ja lihtsalt hooldatav vannitoamööbel ja WC-mööbel näevad alati välja just sellised, nagu soovid! Loo vannitoa- ja WC-ruumides atmosfäär värvide, pindade või isegi Soome looduse nüanssidega.

Meie WC- ja vannitoamööbli värvivalik on lai: enamik märgadesse ruumidesse sobivaid mööbliuksi on saadaval 8000 erinevas toonis ja mitme erineva disainiga.  AINA mööbli materjalid ja mehhanismid on kvaliteetsed, kuid hind siiski mõistlik.

Vannitoa ja wc mööbliga ruum funktionaalseks

WC- ja vannitoamööbliga saab luua ruumi soovitud atmosfääri. Proovige julgelt erinevaid toone ja käepidemeid. Puitlaminaatpind toob tuppa pehmust. Moodsad uksepinnad seevastu sobivad neile, kes otsivad omanäolist stiili.

Meie toodetav vannitoa- ja WC-mööbel on vastupidav ja kergesti hooldatav ning sobib suurepäraselt nii suurde kui ka väiksemasse ruumi. Aitame valida ruumile sobiva WC- ja vannitoamööbli ning õiged materjalid ja toonid. Aitame teil planeerida teie unistuste vannitoa ja panna isegi väikese tualettruumi toimima tänu mitmekülgsetele mehhanismidele ja heale disainile.

AINA toodetel ja paigaldusel on ka igakülgne garantii. Tutvuge allpool olevate vannitubade ja tualettruumidega ning broneerige AINA professionaalilt tasuta disaini aeg juba täna!