Blogi

19.3.2023

Köögi remondi hind- köögi eelarvet saad oma valikutega mõjutada

Koostasime infokogumi köögi remondi eelarvest ning sellest, millised tegurid köögi remondi hinda mõjutavad. Mööbel valmib eritellimusel ning värvivalik hõlmab 8000 erinevat värvitooni, mis ei tähenda automaatselt kulukat eelarvet.

Millest köögi remondi hind moodustub?

Köögi remonti planeerides tuleks alustada selgest visioonist ehk selgitada välja, milliseid köögi osasid soovitakse remontida. Koos professionaaliga kööki planeerides ning selge visiooni omades saab vältida ootamatusi.

Kööki remonditakse enamasti oma kodus kord elus ning rahaline väljaminek on enam-jaolt suuremapoolne, seega on oluline veenduda, et mööblitarnija on usaldusväärne. AINA köökide taust hõlmab endas Soome kvaliteedi tipptaset nii Lapinlahtis asuvas tehases kui ka AINA edasimüüjate juures.

Kui palju köögi remont maksab? See küsimus on mitmetel inimestel mõtteis, kuid vastuseid on samapalju, kui erinevaid remonditöid. Üldjoontes saab väita, et ehituslike muudatusteta saab köögi välimust uuendada eritellimusel valmistatud kapiuste ja uute töötasapindadega alates paarist tuhendest eurost. Hind sõltub paljuski köögi suurusest.

Värskendatud köök mõjutab nii kodu üldist üldmuljet kui ka elamu edasimüügi väärtust, seega on see igal juhul mõistlik investeering.

Millised tegurid mõjutavad köögi remondi hinda?

Põhjaliku köögi remondi puhul on hinnavahe suurem, kuna sellisel juhul on rohkem tegureid, millega tuleb arvestada. Kokkuvõttes mõjutavad enim hinda ehituslikud muudatused, materjalivalikud, kodutehnika ning paigaldustööd. Üks hinda sisuliselt mõjutav otsus on see, kas köök tuleb sama kujuga nagu olemasolev köök või soovitakse köögikuju muuta. Eelarvet planeerides tuleb läbi mõelda, kas ilma suuremate elektri- ja santehniliste töödeta on võimalik soove realiseerida.

Selge eelarve koostamine muudab materjalide valiku hõlpsamaks. Graniidist ja kvartsist töötasapinnad võivad oli 4 kuni 5 korda kõrgema hinnaga kui laminaat töötasapinnad. Seejuures peab meeles pidama, et ükski töötasapinna materjal ei ole täielikult parem kui teine.

Kõige olulisem on mõelda, millised on teie enda eelistused ja köögi kasutamise vajadused. Kivist töötasapindu valides tuleb köögi hinna lähtepunktiks võtta üle 10 000 eurone eelarve.

AINA köökide fikseeritud hinnad räägivad usaldusväärsusest

AINA köökide hinnad on alati õiglased. Teisisõnu meil ei ole allahindlusi.  See on hea, sest läbipaistva ja fikseeritud hinnakujundusega võid olla kindel, et saad sama garanteeritud kvaliteedi, sõltumata renoveerimis ajast.

Saate oma köögi remonti planeerida südamerahuga, teades, et sobiva eelarvega, saate alati ainult parima kvaliteedi.

Meie köökide hinnakujunduses kajastub materjalide kvaliteet ja usaldusväärsus ning meie teenindus tase.

Oleme väga uhked, et meie köögid toodetakse kvaliteetselt Soomes, Lapinlahtis asuvas tehases, mis asub meile siiski suhteliselt lähedal. Seega on AINA köökide hinnad väga konkurentsivõimelised.

Search