Mööbliuksed

Mööbliuksed värskendavad kodu üldilmet

Meie valikust leiate kvaliteetsed, vastupidavad ja elegantsed mööbliuksed oma kodu kõikidesse ruumidesse. Näiteks vananenud, kuid heas korras kööki pole ilmtingimata vaja täielikult renoveerida. Mööbliuste värskendamisega saab olemasolevatele karkassidele anda uue elu.

Kõik meie kollektsiooni uksemudelid on saadaval kuni 8000 erinevas toonis. Värvitud uste puhul saab valida ka endale meelepärase läikeaste. Valmistame ka eritellimusel millimeetri täpsusega valmistatud mööbliuksi.

AINA on uhkusega täiesti põhjamaine köökide ja kohtkinnisemööbli tarnija. Anname oma toodetele suurepärase garantii ning meie eksperdid tagavad avainlipuga varustatud mööbli Lapinlahti tehases.

AINA mööbliuste kvaliteet põhineb enam kui 25-aastasel värvitud uste tootmise kogemusel. Meie Soome kvaliteediga mööbliuksed valmivad eritellimusel, austades käsitöö ja kvaliteeti.

Meie tehas kasutab kaasaegset tehnoloogiat, mis mitte ainult ei austa loodust ja keskkonda, vaid võimaldab ka kuluefektiivset tootmist. Tooted tarnitakse isegi vähem kui kolme nädalaga.

Meie uste värvi tootmine on kavandatud koostöös Sherwin & Williamsiga. Sherwin & Williams tarnib värve globaalselt, nt. auto-, lennundus- ja kosmosetööstusele – meie värvid peavad vastu ka kõige karmimate igapäevaste kangelaste kasutamisele.

Meil on hea meel aidata Sul oma köögiunistusi ellu viia!

Saadaval üle 8000 erineva värvitooni

Mööbliuksed

Klaas- võreuksed

Klaasuksed

Plaatuksed

Fino Feel uksed

Search