Mõõtude põhjal valmistatud mööbel

AINA köökidelt mõõtude põhjal valmistatud unistuste köök

Mõõtude põhjal valmistatud mööbel on meie jaoks igapäevane. Valmistame mööbli millimeetri täpsusega, arvestades kliendi soovide, eelistuste ning vajadustega. Standardmõõtudega kappe kasutades jäävad ruumi erinevad tühimikud, mis tuleb täita täiteplaatidega.

Planeerime ja valmistame vastavalt nii köögi-, kui ka teiste eluruumide mööblit. Värvipaletis leidnud üle 8000 erineva värvitooni ning mitmeid erinevaid mustreid.

Meiega saate realiseerida enda visioone mööblile nii palju kui soovite ning loomulikult on meie disainerid valmis teid visioonide täitmisel igati aitama.


Disaineriga koostöös saab luua köögi, mis vastab teie soovidele, eelistustele ning vajadustele. Mõõtude põhjal loodud mööbel kindlustab, et kõik funktsioonid toimivad ja sobituvad nii nagu peab ning sobituvad teie vajadustega.

Mõõtude põhjal valmistatud mööbel loob kestva jälje

Usume, et pikaaegses kodus on mõistlik investeerida ühekordsesse köögiremont. AINA tuntakse ära vastustustundlikuse, jätkusuutlikuse ja kvaliteedi järgi.

AINA´s mõõtude põhjal planeeritud ja teostatud Soome kvaliteediga köögid kestavad pikka aega ning pakume enda toodetele mitmekülgset garantiid.

Miks me ei võiks end usaldada? Näiteks töötasapindadel ja segistitel on 10 aastane garantii. Mööblihingedel ja siinidel on kuni 25 aastane garantii.

AINA´s on hinnad väga konkurentsivõimelised, kuna toodame tooted kliendi soovide ja vajaduse järgi Soomes Mellano tehases, mis asub Lapinlahtis, ning meil ei ole suuri ladustamiskulusid.

Broneeri tasuta planeerimsiaeg

Kodu ergonoomika korda eritellimusmööbliga

Paljud inimesed mõtlevad ergonoomikale näiteks oma töökohal, aga kas sina oled mõelnud oma kodu ergonoomikale?

Oluline on, et köögifunktsioonid oleksid õigel kõrgusel, et köögitööd saaksid hõlpsasti tehtud.

Praktiline lahendus nii kaugtööks kui ka kodutöödeks

Töölaua saab valmistada ka nii, et see on kasutamise ajal nähtav, kuid saab soovikorral peale kasutamist ära peita näiteks liug-või lükandukse taha. Töölaua kõrguse reguleerimisel, saab soovi korral teha tööd ka seistes.

Majapidamisruumis on oluline praktilisus ja ergonoomilisus. AINA majapidamisruumide lahendustega loote enda vajadustele ja ruumile vastava esteetilise terviku, mille puhul on arvestatud nii ruumikasutuse kui ka hoiulahenduste praktilisusega.

Erimõõdud ei tähenda alati kõrget hinda

Professionaalne disainer oskab kombineerida standard- ja erimõõtudega mööbli funktsionaalseks tervikuks, mis sobitub ka väiksema eelarvega.

Meie mööblitehases on tootmine kujundatud nii, et liinidel saab toota ka erimõõdus mööblit sujuvalt ja kuluefektiivselt.