Töötasapinnad ja taustaplaadid

Köögi töötasapind loob ruumi üldilme, kuid see on ka köögi üks kasutatavamaid detaile. Seetõttu peaksite hoolikalt valima töötasapinna, mis vastab teie vajadustele. Meie valikust leiate laia valiku erinevaid köögi töötasapindu. Olgu valikuks, kas praktiline ja kergesti hooldatav laminaat töötasapind, naturaalne ja ajatu puidust töötasapind või ehk hoopis kivist töötasapind. Või oleks teile meelepärasem praktiline ja vastupidav terasest tasapind? Lisaks köögi töötasapindadele leiate ka taustaplaadid, mis sobituvad alumiste ja ülemiste köögikappide vahelisse osasse. Töötasapinnad ja taustaplaadid on saadaval lisaks köögile ka teistesse ruumidesse Sinu koju nagu näiteks majapidamisruumi, vannituppa ja tualettruumi.

Meie lai valik töötasapindasid ja taustaplaate ei ole kodulehel täielikult kajastatud, seega võta julgelt ühendust AINA edasimüüjaga, kui Sa ei leidnud endale meelepärast töötasapinna- või taustaplaadi lahendust.

Laminaat töötasapinnad ja taustaplaadid

Laminaat töötasapind on soodne, kuid vastupidav, kergesti hooldatav ja hooldusvaba valik. Tasapinna pind on niiskuskindel ja seetõttu sobib see ka köögi taustaplaadiks. Meil on lai valik erinevaid mustreid, saadaval on ka puidumustrid.

Laminaat tasapind on saadaval kumera servaga paksusega 30 mm ja ABS sirge servaga paksusega 30 mm.

Massiivlaminaadist töötasapind

Massiivlaminaadist töötasapind on väga vastupidav, hügieeniline, kergesti hooldatav ja 100% veekindel.Tasapind on 12 mm paksune, tasapinna sisemine osa on musta tooni

Täispuidust töötasapind

Naturaalne, soe ja luksuslik puidust töötasapind säilitab hooldamisel (õlitamisel ja vajadusel ka lihvimisel) hea välimuse ka aastate pärast.

Keraamilised töötasapinnad

Keraamilised töötasapinnade materjalide valik on erinev, mõningad materjalid on läikivad, teised matid või veidi krobelise struktuuriga. Tänu oma tootmismeetodile ja koostisele on keraamiliste töötasapindadel väga head kasutusomadused, nimelt taluvad antud tasapinnad väga hästi kuumust ning ei võta endasse mustust. Keraamika on 100% looduslik toode ning seega ka keskkonnasõbralik valik.

Graniidist töötasapinnad

Graniidist töötasapinda on kerge hooldada ning puhtana hoida, seega sobitub see Sinu koju tasapinnaks mitmetesse erinevatesse ruumidesse. Kauni välimusega ja peaaegu igavene looduskivist töötasapind tõstab kodu väärtust ning on eriti hinnatud just selle loomuliku ja ainulaadse värvitooni ja mustrite poolest. Kivi on ehe ehk teda ei ole värvitud, seega ei saa värvitoon maha kuluda.

Kvartsist töötasapinnad ja taustaplaadid

Kvarts on kõige tugevam tooraine pärast teemantit, seega on töötasapind väga vastupidav ja tugev materjal, kui rääkida kriimustustest. Kvartsist töötasapind sobib kodu kõikidesse ruumidesse ning selle peaaegu olematu poorsus välistab määrdumise võimaluse ning muudab töötasapinnad hooldusvabaks ja hügieeniliseks.

Töötasapinnad on saadaval paksusega 20mm ja 30mm. Taustaplaadid 12mm paksused.

Roostevabast terast ja Stala-Tex töötasapinnad

Unikaalne StalaTex materjal ühendab endas roostevaba terase ületamatud omadused ja kaunid mustrid.Disainer Harri Koskineni disainitud kaheksa erineva mustri hulgast saad valida enda lemmiku. Need on visandatud käsitsi ning kaasaegse ja keskkonnasõbraliku lasertehnoloogia abil üle kantud roostevabale terasele. Mustrid ei kulu ega tuhmu ning samuti ei paista sealt välja kriimud ja plekid. Terasest köögipind kestab kaua.StalaTex materjal sobib nii töötasapinnaks, töötasapinnaks koos valamuga kui ka taustaplaadiks.

Alumiiniumkomposiit taustaplaat

4 mm komposiit-sisustusplaat on stiilne, vastupidav ja kergesti hooldatav taustaplaat nii kööki kui ka majapidamisruumi.

Klaasist taustaplaat

Klaasist taustaplaat on kaasaegne alternatiivne valik näiteks plaatimisele. Klaasi on lihtne puhastada ning valgustus loob elegantse sügavusefekt.

Search