WingLine-voldikuksed

WingLine- voldikuksed võimaldavad ligipääsu kogu vabale pinnale. Suletuna katavad uksed asjad, mis sa ei soovi, et nähtaval oleksid, luues sinu koju elegantse atmosfääri. Olgu selleks riidekapp või hommikusöögikapp, Hettich´i WingLine süsteem on voldik lükanduste süsteem, mis paneb kogu süsteemi toimima. Uus “Push / Pull to Move” avamismehhanism loob kõrgtasemelise kasutusmugavuse.

Mõõtude põhjal valmistatud mööbel

WingLine mehhanism on hommikusöögikappidel enimkasutatav lahendus. Hommikusöögikapi juures on äärmiselt oluline, et hommikusöögi valmistamisel saaks kasutada kogu kapi sisu. Hommikusöögikapi eeliseks on ka see, et kõik hommikusöögi valmistamiseks vajalikud koostisosad ja masinad saab peita uste taha. Töötasapinna peale asetatav hommikusöögikapp on tõeline ruumi ime ja sobib igasse kööki.

Hommikusöögikappe on saadaval erinevates suurustes, nelja ukseline versioon on tõeline pilgupüüdja! Külgedele volditavate WingLine voldikustega on hommikusöögi valmistamiseks piisavalt ruumi. Kui uksed on suletud, saavad pilgu endale köögi ühtlane värvimaailm ja selged jooned. Lõpptulemus on harmooniline ning miski ei häiri silma.

Käepidemed

WingLine kollektsioonis on saadaval ka voldikuksed majapidamisruumidele. Voldikuste lahendusega saad elegantselt ära peita kogu pesutöötlemismasinate ala. Võid lisada mitu ust, et majapidamisruumi värvimaailm oleks isikupärane ja just Sulle meelepärane.

Töötasapinnad ja taustaplaadid

WingLine- kollektsioon võimaldab luua ka kogu majapidamisruumi. Ainsaks tulevase lahenduse piiriks saab olla kujutlusvõime, kõik muu on kohandatud sinu mõõtude järgi. Voldikuste taha saad peita kõik, mida soovid. Soovi korral saad tasasele pinnale lisada suurejoonelise lahtise riiuli.

Mööblikarkassid

Magamistuba peaks olema rahulik koht, kus on hea uni. WingLine- ustega kappi saate peita kõik asjad, mida soovite magamistoas hoiustada, kuid ei soovi, et need ei oleks silma all. Peites asjad WingLine uste taha, saate tunda end lõõgastunult. Küljele kokku volditavad uksed, loovad omaette garderoobi atmosfääri. Kappidele on saadaval ka lai valik lisatarvikuid, nagu näiteks sisesahtlid, kingariiulid ja väljapoole pööratavad peeglid.

Tule meie salongi ja leiame just Sulle parima lahenduse!

Search