Blogi

19.3.2023

Uksed on olulised! Mööbliuste vahetusega teostate pisiremondi vastutustundlikult ja muljetavaldatavalt

Loe 3 head põhjust, miks valida mööbliuste vahetus selle asemel, et renoveerida kogu ruum.

1. AINA peamiste võtmetoodetega saate kiirelt olla kursis kõige uuemate sisustustrendidega

Olete tuttav uute sisustustrendidega ja tunnete keskmes elevust ja soovi tuua enda koju uusimaid sisekujundustrende ning tuua kasvõi veidi uusi mustreid?  Unustage seekord kulukas renoveerimine, mis on teil aastaid mõtteis olnud ning suunake selle asemel oma pilk olemasolevale fikseeritud mööblile.

Kas mööbel esikus vajab uut välimust või köögikapid vajavad värskendust, seda saab teha uuendades mööbliuksi. Kui vanade mööbliukste taga peituvad heas korras kappide karkassid, siis las need jäävad paika.

AINA Soome kvaliteediga uste hulgast, leiad endale kindlasti sobiliku uksemudeli, mis sobitub eelistuste ja soovidega ning 8000 erineva värvitooni hulgast tooni, mis loob meelerahu.

AINA´s toimetatakse mööbliuksed just Sinu soovide ja mõõtude järgi. Vajaduse korral mõõdistatakse uksed millimeetri täpsusega.

2. Ökoloogiline köögiremont AINA köökide mööbliuste abil

Köögi välisilme muutmiseks ei pea tingimata renoveerima tervet kööki. AINA-ga saate luua enda kujutluses oleva unistuste köögi näiteks muutes, vaid mööbliuksi.

AINA mööbliuksed toodetakse alati mõõtude järgi, et need sobituksid hästi erinevate karkassidega.

Muutes vaid mööbliuksi, saab luua köögi üldmuljes siiski suure muutuse. Kapi karkassi, mis pole heas seisukorras, saame vajadusel välja vahetada.

AINA-ga köögi välimuse muutmine on samuti ökoloogiline variant – köögile saab uute ustega lisada eluiga

ning meie Soomes toodetud toodete süsiniku jalajälg on samuti väike.

3. AINA- mööbliustega teostate pisiremondi nii vastutustundlikult kui ka muljetavaldavalt

Mööbliukstega kodu värskendades on oluline tähelepanu pöörata ka materjalidele ning nende päritolule ja tootjale. Valide vastutustundlikult tooteid tootva ettevõtte, saate enda koju vastupidava mööbli, mille tootmise igas etapis on keskmes olnud keskkonnasõbralik tootmine.

Värskendades uute mööbliustega näiteks kööki, tasub antud investeering ära, kuna ajatu ja klassikalise välimusega köök näeb hea välja ka aastate pärast.

Kui plaanite ruumi väikese osa renoveerimist ja mööbliuste vahetust, aitavad AINA köökide eksperdid meelsasti Teie kodu ilmet värskendada.

Search