Blogi

2.11.2022

Lastega pere köögi päästjad

AINA köökides on väga palju erinevaid lahendusi, mille kohta võiks isegi öelda, et need on pere köögi päästjad. Lastega peres on igapäevaelu sageli üsna kiire: lasteaia, kooli, töö, hobide ja vaba aja ühildamine nõuab hoolikat planeerimist ja meeskonnatööd pereliikmete vahel.

AINA köökides tahame teha lastega perede igapäevaelu lihtsamaks, valmistades praktilisi kööke. Selliseid, kus töötamine on lihtne ja sujuv – ja seega ka lõbus ja mugav!

Loe altpoolt meie erinevatest lahendustest, mis sobivad eriti hästi lastega pere kööki ja muudavad igapäevaelu senisest lihtsamaks!

Palju hoiuruumi

Lastega peres koguneb kööki igasuguseid purke ja potsikuid, seega on ka hoiuruumi vajadus suur.

Et oleks võimalikult palju panipaiku, vöib vajadusel kasutusele vötta ruumi maas laeni. Erinevate hoiuruumi suurendavate lahenduste hulgas on näiteks väljatõmmatavad kapid, sokl sahtlid, ahjukapid ja töötasapindade nurkadesse paigaldatavad karussellid. Meie uusimate lahenduste hulka kuuluvad karussellkapid, mille uksed pöörlevad koos karusselliga ja saab sedasi täiesti peitu panna.

Hommikusöögikapp - hommikupäästja lastega peredele!

Hommikusöögikapp on viimastel aastatel muutunud üheks populaarsemaks köögitarvikuks! Üle maailma populaarseks saanud trend on leidnud tee juba paljude südametesse ja kööki. Eriti lastega peredele on see leiutis suurepärane!

Hommikusöögikapis saad hoida ühes kohas kõiki hommikusöögitarbeid, nagu tassid, kausid, kohvimasin veekeetja ja röster. Näiteks hommikusöögikapis saab hoida ka saia, helbeid ja müslit!

Kiiretel hommikutel on lihtne hommikusöögikapist vajalikke asju kaasa haarata ning hommikusöögi valmistamine sujub kiiresti ja lihtsalt. Kui hommikusöök on söödud, saab tarvikud hommikusöögikappi panna ja lihtsalt ukse sulgeda.. Nii püsib köök puhas ning koristamisele ei pea kulutama lisaaega.

Mitmekesisust köögisaarel

Köögisaart vöib pidada multifunktsionaalseks osaks köögis. Esiteks toob see kööki rohkem tööruumi. Ja seda ei saa kunagi liiga palju olla – eriti lastega peres, eks? Saar annab lisaruumi toimides ka panipaigana.

Kiiretel hetkedel toimib saar ka suurepärase lisasöögilauana. Selle ääres on lihtne näksida vahepala näiteks pärast lasteaia- või koolipäeva ja enne õhtuseid tegevusi! Paljudes peredes tehakse näiteks kodutöid ja meisterdatakse samuti köögisaare ääres . Õhtuti on mõnus saare äärde koguneda, et koos aega veeta ja päevasündmustest rääkida.

Algusest peale vötame arvesse pere väikseimad.

Meie professionaalsed AINA müüjad oskavad arvestada lapspere vajadustega juba köögi kujundamise etapis. Saame mõelda erinevatele lahendustele ja planeerida asju nii, et ka kõige väiksemad lapsed ulatuksid vajalike asjadeni ja saaksid neid lihtsalt kasutada. See õpetab neile toimetama köögis juba varasest lapsepõlvest.

Ja kui lastega on arvestatud juba köögi planeerimisel, tunnevad end seal palju paremini. Mis võiks olla toredam kui kogu perega koos süüa teha ja küpsetada!

Kas said inspiratsiooni ülalmainitud lahendustest? Milline neist vöiks olla sinu unistuste köök? Võta  ühendust lähima AINA edasimüüjaga ja kujundame üheskoos just sinu pere vajadustele vastava köögi, kus saavad mõnuleda nii täiskasvanud kui lapsed.